Mieli sporto gerbėjai,

 

Su džiaugsmu pristatome iki šiol didžiausią dailiojo čiuožimo renginį Lietuvoje – pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo Grand Prix „Amber Cup“.  Tai unikali trijų dienų galimybė ant ledo išvysti jau gerai čiuožimo pasaulyje žinomus ir dar kylančius sportininkus, demonstruosiančius sudėtingiausius dailiojo čiuožimo elementus!

Lilija Vanagienė,
Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė

 

Amber Cup

 

Valstybės
Pasaulio jaunimo Grand Prix etapas “Amber Cup” sukvies sportininkus net iš 32 pasaulio valstybių. Savo dalyvavimą varžybose jau patvirtino JAV, Rusijos, Kanados, Japonijos atstovai.
Dalyviai
Per tris renginio dienas žiūrovai turės galimybę išvysti beveik 100 sportininkų iki 21 m. amžiaus.
Pasirodymai
Trigubi, keturgubi šuoliai, didžiulis greitis, įspūdingi suktukai, užburianti muzika, šokio judesiai, sportas, jėga, ištvermė, artistiškumas – viskas susijungs į daugybę įsimintinų dailiojo čiuožimo pasirodymų ant ledo. Iš viso beveik 200 skirtingų pasirodymų.
Rungtys
Sportininkai varžysis pavienio čiuožimo (merginų ir vaikinų) bei šokių ant ledo rungtyse.

 

Kviesime stebėti šias rungtis

 

Pavienis čiuožimas
Merginos
Pavienis čiuožimas
Vaikinai
Šokiai ant ledo

Kiekvienoje iš šių rungčių sportininkai atlieka po dvi programas: trumpąją ir laisvąją.

 

Ambasadoriai

 

Renginio ambasadoriai – visų laikų mylimiausi Lietuvos čiuožėjai

Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas

Geriausia Lietuvos šokių ant ledo pora yra 2000 m. pasaulio čempionato bronzos medalio, 2000 m. ir 2006 m. Europos čempionatų bronzos medalių laimėtojai, triskart Grand Prix finalų bronzos medalių laimėtojai, 1999 m. „Skate Canada“ čempionai bei penkių Olimpinių žaidynių dalyviai, pasiekę net 5-ąją vietą, o tai aukščiausia nepriklausomos Lietuvos sportininkų iškovota vietą žiemos olimpiadose.

Ambasadoriai pažada įsimintiniausią ir nepakartojamą reginį!